Hlavná stránka

Zoznam krúžkov

WWW Názov    Popis
EKO-turistický Náplňou krúžku je lepšie spoznanie prírody, zapojenie sa do rôznych eko-súťaží a projektov, či turistické vychádzky do okolia.
Foto
Športový 1.-4. Všestranne harmonicky rozvíjať kladný vzťah k celkovému pohybu, aj k správnemu držaniu tela. Rozvíjať vzájomnú spoluprácu, fantáziu, vlastnú predstavivosť, súdržnosť. Vzájomne sa počúvať a rešpektovať.
Foto
Všetkovedko na PC Učíme sa hrou je krúžok zameraný hlavne na rozvíjanie jazykových vedomostí a zručností detí formou didaktických hier, básničiek či pesničiek na PC.
Foto
Z každého rožku trošku. Cieľom krúžku je viesť žiakov k formovaniu estetického vzťahu ku skutočnosti, k vnímaniu krásy okolo seba,pestovať zmysel pre poriadok a cit, k rozvoju jemnej motoriky, rozlišovaniu farieb, osvojeniu si zručností pri práci s drobným materiálom – papierom, modelovacou hmotou, textilom a iným materiálom.