• Social active day 2021

• ZŠ s MŠ Dohňany v spolupráci s poisťovňou Kooperativa uskutočnila 26.10. 2021 aktivity spojené s vysádzaním kríkov a okrasných liečivých rastlín, s vytvorením bylinkovej záhrady a vyčistením okolia školy. Boli to dve hodiny aktívnej práce v areáli školy. VEĽKÁ VĎAKA patrí PANI ŠTEFANCOVEJ A ZAMESTANCOM  POISŤOVNE KOOPERATÍVY z rôznych pobočiek Trenčianskeho kraja, ktorí priložili ruku k dielu pri výsadbe rastlín a úprave okolia školy. Bez ich pomoci by sme to nezvládli. Financie naša škola získala práve z projektu poisťovne Kooperatíva. Materiál, rastliny a dovoz za získané peniaze zabezpečilo ZÁHRADNÍCTVO ROSINA, NOSICE.  Pán Rosina sponzorsky prispel ďalšími rastlinami. Všetkým ďakujeme. Aj naše deti sa zapojili do prác, robili ako včeličky, práca ich veľmi tešila, nikto nezaháľal. Najviac nás všetkých teší skrášlený priestor a super deň na čerstvom vzduchu.

• Čo ukrýva komora, Plody jesene v MŠ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Čo ukrýva komora, Plody jesene v MŠ.

V tomto mesiaci sme sa zapojili do projektu - Čo ukrýva komora - plody jesene a vitamíny pre človeka. Spoločne sme sa s deťmi rozprávali a oboznamovali o plodoch jesene. Vytvárali sme rôzne aktivity, deti maľovali, modelovali a tvorili z papiera a rôznych jesenných plodov. Radosť z jesene sme vyjadrovali piesňami, básničkami a hudobno- pohybovými hrami. Rodičia sa spolu s deťmi zapojili do súťaže o najkrajšieho ´´ Gaštanka ´´. S týmito peknými výrobkami sme vyzdobili vchod škôlky, šatne a detičky sme ocenili diplomom. Ďakujeme rodičom aj deťom :)