• Lacove chrobáky

• Koncom školského roka sa zúčastnila naša štvrtáčka Amanda S. výtvarnej súťaže o chrobákoch. Získala krásne 1. miesto v kategórii „3D“ ZŠ 6-15 rokov. Blahoželáme!!!

• Školský rok

• Vážení rodičia, milí žiaci, priatelia,

oznamujeme Vám, že  slávnostné otvorenie nového školského roka  2022/2023 sa uskutoční v pondelok 5.septembra 2022 v základnej škole o 8.30 hod. Žiaci 1. ročníka prídu v sprievode rodičovVyučovací deň skončí približne o 10.00 hod.

Školský klub detí bude v prevádzke od utorka 6. septembra.

Materská škola   začína v pondelok 5. septembra od 6.00 – 16.00 hod. Rodičia prinesú deťom veci podľa zoznamu. ZOZNAM_VECI_DO_MS_NA_SKOLSKY_ROK_2022.pdf

Vedúca školskej jedálne oznamuje, že stravovanie žiakov a cudzích stravníkov sa začína v utorok 6.septembra. Deti v materskej škole majú zabezpečenú stravu od pondelka 5. septembra.

V prvý školský deň odovzdá rodič elektronicky cez EduPage  vyhlásenie o bezpríznakovosti

V utorok 6.9. 2022 budú mať žiaci program s triednymi učiteľmi (oboznámenie so školským poriadkom, organizačnými pokynmi).

Vyučovanie podľa riadneho rozvrhu bude prebiehať od stredy 7.9. Rozvrh bude publikovaný v stredu 31.8.

Veríme, že ste všetci zdraví, oddýchnutí a plní očakávania, čo nám nový školský rok prinesie.

Pozývame Vás na rodičovské združenie 5.9.2022  o 16.30 hod v DKT Dohňany - účasť rodičov nutná.

Ďakujeme za pochopenie.