• Čertovský deň s Mikulášom

• V škole a škôlke bude 5.12.2022
          Čertovský deň s Mikulášom.
          Deti musia prísť do školy a škôlky v červenom alebo čiernom oblečení , prípadne s doplnkami čertovského oblečenia.
          Čaká nás krásny a zaujímavý deň a príde nás navštíviť aj Mikuláš so svojimi pomocníkmi.
        • Vianočná výzdoba

• Už sa všetci tešíme na Vianoce.

• Aktívna zábava i šport na detskom ihrisku v Dohňanoch

• Obci Dohňany v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom sa podarilo postaviť detské ihrisko v obci Dohňany, konkrétne v areáli ZŠ s MŠ v Dohňanoch.
    • Zvonenia

• Streda7. 12. 2022
    • Aktívna zábava i šport na detskom ihrisku v Dohňanoch

Obci Dohňany v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom sa podarilo postaviť detské ihrisko v obci Dohňany, konkrétne v areáli ZŠ s MŠ v Dohňanoch. Celkové náklady na výstavbu detského ihriska boli v sume 21.446,15,- EUR.
      Dve detské húpačky z agátového dreva boli zakúpené z poskytnutých finančných prostriedkov – grantu v súlade s VZN TSK č. 22/2019 Participatívny-komunitný rozpočet v celkovej sume 2.200,- EUR, kde sme ako obec boli úspešný s projektom s názvom "Aktívna zábava i šport na detskom ihrisku v Dohňanoch".

• Ďakujeme za spoluprácu

• ĎAKUJEME RODIČOM, PRIATEĽOM ŠKOLY ZA RÔZNE POMÔCKY, OPRAVY A DARČEKY PRE DETI

rodine Jurčíkovej a rodine Klobučníkovej  - za pomoc pri uskladnení peletiek

p. Jurčíkovi - za pomoc pri skladaní nábytku,