• Textová podstrana

• Školská jedáleň pri ZŠ s MŠ Dohňany

1. Školské jedálne a výdajné školské jedálne poskytujú svoje služby pre deti, žiakov a zamestnancov školy a školských zariadení. Stravníkmi v školských jedálňach sú deti, žiaci, zamestnanci škôl a školských zariadení.
        2. Školská jedáleň poskytuje stravovanie aj iným fyzickým osobám ako sú uvedené v bode 1 tohto článku a to so súhlasom obce a príslušného regionálneho úradu verejného zdravotníctva.
        3. Školská jedáleň poskytuje stravovanie za čiastočnú úhradu nákladov, ktoré uhrádza zákonný zástupca dieťaťa vo výške nákladov na nákup potravín podľa vekových kategórií stravníkov v nadväznosti na odporúčané výživové dávky za každý stravovací deň nasledovne:

Stravník – dieťa MŠ:

Obed                                 1,20 €

Olovrant                           0,40 €

Spolu                                2,10 €              Spolu platba za 19 dní / mesiac 39,90 €

Stravník – dieťa MŠ s poldennou dochádzkou:

Obed                                1,20 €

Spolu                                1,70 €              Spolu platba za 19 dní / mesiac 32,30 €

Stravník – dieťa MŠ predškolák s dotáciou na stravu:

Desiata                             0,50 €

Obed                                1,20 €              Dotácia na stravu (ÚPSVaR) 1,40 €

Olovrant                           0,40 €

Spolu                                2,10 €              Spolu platba za 19 dní / mesiac 13,30 €

Stravník – žiak 1.stupňa ZŠ:

Obed                                1,70 €              Spolu platba za 19 dní / mesiac 32,30 €

Dotácia na stravu (ÚPSVaR) 2,10 €

Stravník – žiak 1.stupňa ZŠ:

Desiata                             0,70 €              Spolu platba za 19 dní / mesiac 13,30 €

1. Hodnota jedla pre iné fyzické osoby zahŕňa výšku finančného príspevku podľa zvoleného finančného pásma a skutočnú výšku režijných nákladov:

1. zamestnanec zariadenia vo výške 4,70 € / obed (2,40 € stravné a 2,30 € réžia ŠJ)
        2. iná fyzická osoba vo výške 4,70 € / obed (2,40 € stravné a 2,30 € réžia ŠJ)

1. Príspevok sa uhrádza bezhotovostne na účet IBAN: SK09 5600 0000 0072 0030 1002 vopred do 20.dňa v príslušnom kalendárnom mesiaci, ktorý predchádza kalendárnemu mesiacu, za ktorý sa príspevok uhrádza.