• Finišujeme a dokončujeme práce

• 20.11.2018 11:06
        • Naše práce pokračujú a záhradu dávame do konečného stavu. Vysadili sme rastlinky, bylinky a upravili  plochy. Domček na náradie sme naplnili náradím na prácu,

• Ideme ďalej

• 19.10.2018 06:00
        • V mesiaci októbri  sme sa pustili do ďalšej etapy projektu „Zelené oči“ . Aj teraz sa do práce s ochotou a radosťou pustili naše deti z materskej školy a žiaci zo základnej školy. foto
        • Budujeme chodníky.

• 19.10.2018 10:34
        • Druhá etapa - Pokračujeme v našej záhradke.
          Po prázdninách nám začala škola a zároveň aj práca na našej záhradke. Pripravili sme si chodníky, kde sme s pomocníkmi osadili obrubníky a osadili nám náučné tabule.

• Čistenie areálu a príprava .

• 19.10.2018 10:33
        • Prvá etapa
          V rámci projektu „Dúhová záhrada“, ktorý sa realizuje prostredníctvom grantového programu Trenčianskeho samosprávneho kraja „Zelené oči“, sa bude v areáli našej školy upravovať plocha so zeleňou. Niektoré úpravy vyžadujú viac času i práce.