• Aj v tomto školskom roku naša škola ponúka pre žiakov záujmové útvary, v ktorých môžu rozvíjať svoj talent a zručnosti.

Činnosť záujmových útvarov v škole je financovaná prostredníctvom vzdelávacích poukazov, ktoré v najbližších dňoch odovzdajú triedni učitelia žiakom.  Každý žiak môže odovzdať jeden vzdelávací poukaz podľa vlastného uváženia a rozhodnutia.

Krúžky sú v čase od 13,00 do 15,00 hod.

Individuálne sa čas môže dohodnúť s vedúcou krúžku podľa potreby.

• EKO turistický krúžok

• Štvrtok - Mgr. Marianna Porubčanová

Spoznávanie prírody, EKO hry, vychádzky,

hry v prírode.

Baví ťa chodiť do prírody? Tak sa pridaj k nám. Spoznáme krásy prírody na Slovensku a v okolí regiónu . Zistíme, aké zvieratká žijú v našom okolí, aké stromy a rastliny sa okolo nás vyskytujú. Naučíme sa správne recyklovať odpad a vytvoríme super TÍM.

Turistické vychádzky bývajú niekedy dlhšie a o tom Vás vždy p. učiteľka informuje - návratkou .

• Všetkovedko na PC

• Utorok  - Mgr. Eva Gombárová

Ak sa rád bavíš na PC, Všetkovedko  je to pravé pre teba. Zistíš, že počítač je možné využívať aj inak, ako iba na hry. Naučíš sa hľadať informácie, spoznáš nové veci a zároveň sa aj zahráš.

• Hráme sa hravo

Utorok - Dáša Gábiková

Spoznávanie prírody, športovanie, hry v prírode.

Baví ťa hrať sa v prírode ? Tak sa pridaj k nám. Spoznáme krásy prírody  a zároveň sa zahráme, zašportujeme si, budeme sa spoločne hrať, učiť a zabávať.

• Malý redaktor

• Pondelok- Bc. Nina Čmelová

Si tvorivý, čiže kreatívny? Baví ťa stále si niečo zapisovať, kresliť, zaznamenávať, pracovať s textom? Pridaj sa k nám. Naučíme sa, ako jednoducho si poradiť s tvorbou, ktorú určite využiješ i na vyučovaní. Spolu si vytvoríme projekt, leporelo, maľované písanie, zahráme sa na redaktorov a budeme tvoriť náš časopis.

• Z každého rožku trošku

• Streda -  Anna Šulíková

Rozvoj hrubej a jemnej motoriky, rozvoj tvorivosti, pozornosti, predstavivosti a fantázie. Na krúžku nás čaká: výroba darčekov, ozdobných predmetov, dekorácií.