• Aj v tomto školskom roku naša škola ponúka pre žiakov záujmové útvary, v ktorých môžu rozvíjať svoj talent a zručnosti.

Činnosť záujmových útvarov v škole je financovaná prostredníctvom vzdelávacích poukazov, ktoré v najbližších dňoch odovzdajú triedni učitelia žiakom.  Každý žiak môže odovzdať jeden vzdelávací poukaz podľa vlastného uváženia a rozhodnutia.

Krúžky sú v čase od 13,00 do 15,00 hod.

Individuálne sa čas môže dohodnúť s vedúcou krúžku podľa potreby.

• Eko turistický krúžok

• Streda  -  p. Porubčanová

Štvrtok - p. Gábiková

Turistický krúžok – spoznávanie prírody, EKO hry, vychádzky, hry v prírode.

Baví ťa chodiť do prírody? Tak sa pridaj k nám. Spoznáme krásy prírody na Slovensku a v okolí regiónu . Zistíme, aké zvieratká žijú v našom okolí, aké stromy a rastliny sa okolo nás vyskytujú. Naučíme sa správne recyklovať odpad a vytvoríme super TÍM.

Turistické vychádzky bývajú niekedy dlhšie a o tom Vás vždy p. učiteľka informuje - návratkou .

• Všetkovedko na PC

• Pondelok   - p. Gombárová

Všetkovedko na PC .

Ak sa rád bavíš na PC, Všetkovedko  je to pravé pre teba. Zistíš, že počítač je možné využívať aj inak, ako iba na hry. Naučíš sa hľadať informácie, spoznáš nové veci a zároveň sa aj zahráš.

• Športový

• Utorok     p. Michálková

Športový - Pohybko

Ak ani chvíľu neobsedíš a šijú s tebou všetci čerti, Pohybko je pre teba to pravé. Futbal, florbal, vybíjaná, tanec, škôlka na švihadle to je tá správna aktivita na uvoľnenie energie.

• Šikovné ruky

• Štvrtok  p. Gábiková

Šikovníček

Máš šikovné ruky? S nami dokážeš veľké veci vyrobíme vianočné dekorácie, poskladáme origami, upletieme korbáč na šibačku, ušijeme darček pre mamu, vystrihneme karnevalové masky ...