• Slávnostné ukončenie školského roka

• Posledný deň školského roka 2018/2019 máme za sebou. Pani RŠ Mgr. Katarína Miškárová zhodnotila celý školský rok, prácu žiakov i pedagógov a odmenila žiakov za zbery, výsledky v škole a iné činnosti. Žiakom a pedagógom sa prihovoril aj pán starosta Ing. Milan Panáček. Štvrtáci sa rozlúčili so školou pekným programom.

• Olympiáda

• Posledné dni školského roka sme využili na každoročnú OLYMPIÁDU. Všetci žiaci súťažili a veľmi dobre sa im darilo v jednotlivých disciplínach. Víťazi získali medaily, poháre a všetci sladkosti. Putovný pohár RŠ získala žiačka 2. ročníka. Všetkým gratulujeme!!!

• Návšteva hospodárstva

• Dnes boli žiaci druhého ročníka na návšteve hospodárstva u spolužiačkinej starej mamy. Ďakujeme Eliškinej babke za milé prijatie, ukážku svojho hospodárstva a skvelé pohostenie. Bolo to krásne dopoludnie.

• Dôležitý oznam rodičom

• Žiadame rodičov k 30.06.2019 o zrušenie trvalých príkazov

v banke na úhradu rodičovských poplatkov za MŠ, ŠJ a ŠKD .

V budúcom školskom roku budú zmeny za platbu.

O dotáciách na stravu a  platbách v novom školskom roku Vás budeme včas informovať.

• Učenie v altánku

• Dnes mali žiaci pripravené prezentácie na rôzne témy, ktoré odprezentovali v našom altánku. Mali sme tu rozprávanie o prírodných spoločenstvách, jednotlivých zvieratách, včelách s malým úlikom, ale aj o kladke. Deti mali svoje svoje zvieratá, o ktorých dokázali pútavo rozprávať. Ďakujeme deťom, ktoré sa zapojili a rodičom, že im pomohli prinieť zvieratá.

• Dobšinského rozprávkovo

• Žiaci našej školy sa zapojili do literárnej súťaže, v ktorej vytvorili svoje krásne literárne diela. Žiaci boli ocenení cenou poroty za kolekciu ilustrovaných knižiek. Blahoželáme.