• Okresné kolo WocaBee

• Naša škola je víťazom okresného kola Jazykového WocaBee šampionátu!

Žiaci štvrtej triedy získali prvenstvo  a  tretia trieda  tretie miesto v precvičovaní slovnej zásoby v okresnom kole súťaže. Štvrtáci postupujú do krajského kola.

V októbri sa žiaci našej školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu. Jedná sa o tretí ročník súťaže v učení slovíčok cudzieho jazyka, v ktorom medzi sebou súperia študenti všetkých cudzích jazykov od základných škôl až po gymnáziá, a to nielen naSlovensku, ale aj v susednej Českej republike. Šampionát prebieha výhradne online, v inovatívnej aplikácii na učenie cudzích slovíčok  s názvom WocaBee.

Celkovo sa do súťaže zapojilo celkovo takmer 60 000 žiakov.
            V našom okrese sa najusilovnejšími žiakmi stali žiaci našej školy, gratulujeme triede:
            4.A, ktorú vedie p. uč. Gombárová. Žiaci získali prvenstvo vďaka tomu, že v súťažnom období 20.10. - 29.10.2021
            nahrali denne v priemere 812 bodov (tzv. WocaPoints) na žiaka.
            Žiaci v aplikácii získavajú body iba za správne odpovede pri precvičovaní slovíčok. Vďaka tomu, že podali skvelý výkon, sa stali okresnými WocaBee šampiónmi a zaslúžene postupujú do
            krajského kola,
            ktoré začína
            3.11. a končí 12.11.2021.