• Oznam.

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Dohňany  oznamuje,   že

dňa 03.02. 2020  sú polročné prázdniny, vyučovanie začína 04.02.2020.

Materská škola je 03.02.2020 zatvorená  pre  zvýšenú chorobnosť detí v materskej škole.

Zriaďovateľ súhlasil s prerušením prevádzky.

Materská škola  bude od 04.02.2020 znova v prevádzke.

• Výsledky T5 - testovanie piatakov.

• Dostali sme výsledky T5 - testovania piatakov v školskom roku 2019/2020, sú to naši bývalí žiaci  4. ročníka.

Výsledky nás potešili a milo prekvapili. Naši žiaci dosiahli výborné výsledky.

V slovenskom jazyku získali priemernú úspešnosť 71,20  %, čo je nad slovenským priemerom o 6,40 % viac.

Jeden žiak dosiahol 93,3 % úspešnosť.

V matematike získali úspešnosť 70,00  %, čo je nad slovenským priemerom o 6,60% viac.

Jeden žiak dosiahol 100,00 % úspešnosť.

Sme hrdé na našich žiakov a teší nás, že sa nestratili v novej škole. Teší nás, že aj žiaci z malej školy dokážu pracovať úspešne. Ukázali nám, že sme ich dobre pripravili do ďalších ročníkov.

• Pomôžme našej susednej škole!!!

• Ahoj, chcem Vás poprosiť o podporu projektu         " Dajme zeleni zelenú a zahrajme sa v tieni stromov".

Potrebujeme získať do konca mesiaca ešte aspoň 1000 hlasov, aby sme mohli postaviť detské ihrisko v Záriečí ( V hre je 8 tis.)  Pomôže nám, keď pošlete

sms na tel. č. 0902 020 292 s textom HLAS (medzera)  91.

Ak máte  možnosť a vôľu, prosím, oslovte členov rodiny, kamarátov, známych aj cudzích, nech nám hlas pošlú, jednoducho sa snažíme tie prašule získať a ťažko sa  bojuje s veľkými mestami.

ĎAKUJEMMMMMM.💓☺💓                                      Mgr. Katarína Brezinová ZŠ s MŠ Záriečie

• TEATRO PIMPRLO

• Princezná Rozmarínka

Divadelné predstavenie o rozmarnosti Rozmarínky, v ktorom sa žiaci zapájali do diania- chytali muchy, ryby, spievali, bubnovali a vytvárali atmosféru a dramatické situácie inscenácie.