V krásnom slnečnom počasí sa uskutočnila Olympiáda Mateja Tótha a súťaž o Putovný pohár riaditeľa školy. Deti z materskej školy aj žiaci základnej školy si zmerali sily v zaujímavých športových disciplínach, pri ktorých nechýbala radosť z pohybu, súťaživosť ani fair play.
Počas celého dňa panovala výborná nálada a o občerstvenie sa postarali chutné hot dogy. Najúspešnejší súťažiaci boli odmenení za svoje výkony a putovný pohár riaditeľa školy si tento rok odniesol Matias K.
Všetkým účastníkom gratulujeme a ďakujeme za krásny športový deň plný pohybu a dobrej nálady.