• Zápis prvákov

• Minulú stredu buduci prváčikovia ukázali svoje vedomosti a zručnosti pri riešení rôznych úloh. Všetci ich úspešne zvládli a v novom školskom roku sa stretneme v počte 17. Prajeme Vám veľa úspechov!

• Slávik

• Vyhodnotenie školského kola speváckej súťaže SLÁVIK:

1. a 2. ročník - Veronika Chalaňová, Viktorka Drahniaková , Karinka Kubenová.

3. a 4. ročník - Adelka Mušáková, Alex Drahniak, Eliáš Fedor.

Všetkým blahoželáme!

• BESEDA S POLICAJTKOU

• 11.4. 2018 sme mali v našej škole besedu s pani policajtkou, ktorá žiakom pripomenula základné pravidlá správania sa na ceste, chodníku a pri stretnutí s cudzími ľuďmi. Beseda bola pútavá a deti sa aktívne zapájali do diskusie.

• Zápis do materskej školy

• Žiadosti o prijatie dieťaťa si rodičia môžu vyzdvihnúť u zástupkyne MŠ v uvedenom termíne, vypísanú žiadosť spolu s potvrdením od lekára rodičia dieťaťa doručia do MŠ vo vyššie uvedenom termíne – do 15. mája 2018 .

Podmienky prijatia:

1. vek dieťaťa od 3 do 6 rokov,
            2. do MŠ budú prednostne prijaté deti, ktoré:
              • dovŕšili piaty, šiesty rok veku
              • majú odloženú školskú dochádzký

Žiadame rodičov, aby akceptovali uvedený termín prijímania žiadostí o prijatie dieťaťa do MŠ pre školský rok  2018/2019, ktorý je v zmysle platnej legislatívy.

Po uvedenom termíne bude evidencia žiadostí ukončená.