• ARAKOVO

• Krásny zážitok mali naši žiaci a škôlkári z návštevy krásnych exotických vtákov. Deti sa dozvedeli rôzne zaujímavosti o krásnych vtákoch, mohli ich kŕmiť, hladkať, kto sa nebál, aj ich držať. Veľmi pútavé kontaktné ZOO sa všetkým páčilo. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Prvý septembrový pondelok sa začal nový školský rok, v ktorom nás všetkých privítala pani riaditeľka Mgr. Katarína Miškárová. Zároveň sa nám predstavili malí prváčikovia rôznymi zručnosťami a boli pasovaní za žiakov našej školy. Prajeme všetkým veľa úspechov v učení a práci!

• Navštívili nás papagáje :)

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Navštívili nás papagáje :).

Našu škôlku navštívili exotické papagáje z Arakova. Deti sa nevedeli vynadívať a vybrať toho najkrajšieho papagája. Všetky papagáje boli krásne pestrofarebné, nechali sa pohladkať aj nakŕmiť. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie s papagájmi :)