• Jablkové koláče

• Tento mesiac je zameraný na jablko, jesenné plody a ich využitie. Tvoríme, vystavujeme, sušíme, odšťavujeme, pečieme a ochutnávame. Ďakujeme všetkým rodičom a starým rodičom, ktorí sa zapojili a upiekli so svojimi deťmi výborné koláčiky. Bolo z čoho vyberať a chutnať.

• Vzácna návšteva

• Minulý týždeň nás navštívil žilinský diecézny biskup Mons. Tomáš Galis. Deti ho privítali krákym kultúrnym programom - piesňami, básničkami, hrou na flaute a v závere mu podarovali vlastnoručne vyrobený darček.

Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že so súhlasom zriaďovateľa udeľuje riaditeľka ZŠ s MŠ Dohňany , na deň 29.októbra 2018 (pondelok) RIADITEĽSKÉ VOĽNO. Materská škola je v tento deň otvorená.

30. 10. 2018 je štátny sviatok

od 31.10 do 02.11. sú jesenné prádzniny.

V dňoch 30.10. do 02. 11. so súhlasom zriaďovateľa bude prevádzka materskej školy prerušená , otvorená bude od 05.11. v bežnom režime.

Nástup do školy a škôlky  je 5.11.2018.

Mgr. Katarína Miškárová

• Tárajko a Popletajka

• Dnes sme mali krásny koncert, ktorý potešil všetky naše deti. Do spevu a tanca nás zapojili Tárajko, Popletajka a ujo Fúzik. V závere nám podarovali CD s ich pesničkami a spoločne sa vyfotili s každou triedou. Deťom sa vystúpenie veľmi páčilo a tešia sa na ďalšie stretnutie.

• Jesenná atmosféra...

• Novú tabuľovú stenu vo vestibule školy využívame i počas vyučovacieho procesu. Na tému jeseň takto tvorili naši štvrtáci.