• Barborka

• Naša tanečníčka z 2. triedy priniesla ukázať novú trofej, ktorú získala so svojou tanečnou skupinou. Barborka, gratulujeme!

• Deň matiek

• Krásnym programom pripomenuli sviatok všetkých matiek deti zo školy, škôlky a Konôpky. Počasie nám trošku  zmenilo plány, ale dopadlo to všetko na jednotku. Deti boli skvelé a mali aj výborné publikum.

• ŠKOLA V PRÍRODE - BABYLON

• Posledný aprílový týždeň bol pre druhákov, tretiakov a štvrtákov veľkým zážitkom. Zúčastnili sa školy v prírode v Bystrej. Babylonská škola v prírode bola plná prekvapení, zaujímavých aktivít, turistiky, zábavy, nových kamarátstiev a množstva zážitkov. Deti boli rozdelené do rôznych skupín, v ktorých nacvičovali jednotlivé dejstvá divadelnej hry o Jánošíkovi. Pod vedením lektoriek sa vypracovali na šikovných hercov, ktorí v závere pobytu predviedli svoje zručnosti na pódiu. Hra sa im mimoriadne vydarila, zožali veľký potlesk od svojich p. učiteliek a ostatných divákov. Bolo veľmi dojímavé vidieť naše deti v takejto pozícii a nadšení. Pri lúčení padli a aj slzičky. Všetci sa tešia na novú školu v prírode. Bolo super!

• Linda

• Blahoželáme Linde S. zo 4. ročníka, ktorá vyhrala so svojou skupinou 1.miesto v MS  mažoretkového športu. Postupujú na MAJSTROVSTVA EURÓPY. Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!!!